headerphoto
Home

Koszulki z nadrukami ciągle w modzie

Bawełniane koszulki nie wychodzą z mody.

Noszą je dzieci, młodzież i dorośli. Są wygodne, łatwe do prania, a na dodatek mogą być wyjątkowo interesujące. Bo oprócz przeróżnych kolorów można też zrobić nadruki na koszulki. 
Taka koszulka może być zupełnie niepowtarzalna lub też mieć typowe nadruki, dostępne w katalogu. Ładne i pomysłowe nadruki na koszulkach sprawiają, że takie ubranie jest chętnie kupowane. Wzory mogą być bardzo różne, od prostych do wyjątkowo skomplikowanych. Coraz częściej robi się też koszulki, których nadruki dają efekt 3D. Do chętnie kupowanych koszulek należą te z bohaterami filmów. 
Są np. fani Wojen Gwiezdnych, którzy z upodobaniem zakładają koszulki nie tylko z Yodą czy Lukiem Skywalkerem, ale także z postaciami z ciemnej strony mocy. Można sobie przygotować własny nadruk i zlecić firmie produkcję takich koszulek. Tak robi np. drukarnia z Lublina, która oferuje usługę nadruków na koszulkach. Stosowana technologia sprawia, że druk jest wyjątkowo wytrzymały na czynniki zewnętrzne i nawet wielokrotne pranie nie niszczy druku na koszulce. 
Takie oryginalne koszulki, własnoręcznie zaprojektowane, mogą być świetnym prezentem dla znajomych czy kolegów. W ten sposób można też drukować koszulki reklamowe, które są rozdawane na różnego rodzaju targach czy innych wydarzeniach.
Więcej o nadrukach na stronie: http://haftexpress.pl/druk-dtg

Fotografie:

druk

koszulka

nadruk

usługi


Brak komentarzy!